HİZMETLERİMİZ

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat; denilince akla ilk gelen; bir evden eşyaların alınıp, başka bir eve taşınması işlemidir. Nakliyat denilince de en çok akla gelen evden eve nakliyattır. Çünkü bu sektörde en çok yapılan nakliyat türüdür.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Sakarya, nakliyat sektöründe yoğun olarak hizmet verilen bir şehirdir. Resmi kurumların çok olması nedeniyle vatandaşlarımız görev değişikliği, görevde yükselme gibi sebeplerden taşınmak durumunda kalırlar.

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için, eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyip teslim etmekteyiz.Hizmetimiz sözleşmeli ve sigortalı olup, taşıma esnasında meydana gelebilecek zararlara karşı önlemler alınmaktadır.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyalarına değer veren müşteriler, bu sayede asansörlü taşımacılık ile eşyalarının zarar görmesini engellemiş olur, demontaj, montaj, paketleme ve ambalajlama gibi işlemlerle kendileri uğraşmak zorunda kalmazlar. Sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarının başına gelebilecek zararları karşılanır.

PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Firması personelleri yılların vermiş olduğu beceri ve profesyonel yaklaşımları ile hangi ürünün ne gibi bir koli tarzı ile paketleneceği konusunda bilgili olduklarından dolayı kaliteli bir paketleme yaparak uzun yolculuk sırasında araca yerleştirilecek bu eşyalara her hangi bir zarar gelmesini engeller.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Kaliteli Hizmet

Güvenli Zamanında Teslimat

Sizde bu şekilde planlı ve programlı bir evden eve nakliyat firması arayışında iseniz profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile Ada Öner Evden Eve Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Paketleme

Asansörlü Nakliyat